Szukaj:


Czwartek, 22 Lutego 2018


-->


2017-07-11

Bezpłatne szkolenie dla sprzedawców mięsa

17-18 lipca w Warszawie w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym na ul. Odrębnej 4 można dowiedzieć się wszystkiego o wołowinie wysokiej jakości w handlu i gastronomii.


Szkolenie poprowadzą wybitni eksperci w zakresie sektora wołowiny wysokiej jakości, profesjonalnej ekspozycji mięsa w ladzie tradycyjnej, przygotowania kulinarnego wołowiny, wartości zdrowotnych i odżywczych mięsa wołowego.

Podczas szkolenia przewidziano degustację znakomitej wołowiny QMP – wielkie grillowanie w ogrodach Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego. Obecność należy potwierdzić. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu na stronie www.qmpbeef.eu znajdują program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy – liczba miejsc jest ograniczona.

Co zrobić żeby Polacy chcieli kupować wołowinę?
Dlaczego Polacy konsumują rocznie zaledwie 1,2 kg wołowiny per capita, gdy Francuzi 28 kilogramów? Sprzedawcy stoisk mięsnych, ich kierownicy oraz właściciele delikatesów mięsnych otrzymają odpowiedź na to pytanie podczas dwudniowego bezpłatnego szkolenia, na które zapraszają Członkowie Polskiego Zrzeszenia Producentów Bydła Mięsnego

Świadomy, znający produkt sprzedawca to skarb. Konsument ufa sprzedawcy ekspertowi i oczekuje od niego porady. Bardzo niski poziom świadomości sprzedawcy na temat wołowiny przekłada się na niski poziom jej sprzedaży. PZPBM jako ekspert od wołowiny wysokiej jakości chce zmieniać poziom świadomości przedstawicieli handlu bezpośredniego i przy wsparciu ekspertów przekazać wiedzę na temat wartości zdrowotnych, odżywczych i smakowych dobrej wołowiny, nauczyć odpowiedniej komunikacji z klientem oraz o metod atrakcyjnej ekspozycji mięsa w sklepie.

Wśród wybitnych ekspertów, którzy wystąpią podczas szkolenia należy wymienić między innymi Jerzego Wierzbickiego – prezesa Polskiego Zrzeszenia Producentów Bydła Mięsnego oraz przewodniczącego Grupy Roboczej Promocja Copa Cogeca w Grupie Dialogu Społecznego Jakość i Promocja przy Komisji Europejskiej. Wygłosi on prelekcję na temat wołowiny wysokiej jakości z certyfikatem QMP oraz na temat trendów na światowych rynkach w zakresie produkcji, konsumpcji i promocji mięsa wołowego wysokiej jakości.

O zaletach mięsa wołowego, walorach zdrowotnych i odżywczych opowie dr hab. inż., prof. nadzw. Agnieszka Wierzbicka z Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW, której dyscyplina naukowa to Technologia żywności i żywienia.

Głos zabierze także Józef Wojewódzki, producent żywca z certyfikatem, młody rolnik, który w swoim gospodarstwie stawia na dobrostan zwierząt, najwyższą jakość pasz i najlepsze rasy bydła mięsnego do produkcji kulinarnej wołowiny.

Zajęcia praktyczne
Podstawowa wiedza teoretyczna będzie stanowić wstęp do zajęć praktycznych. W ich trakcie uczestnicy szkolenia będą uczyć się odpowiedniej ekspozycji mięsa w ladzie chłodniczej tak, aby zachęcić konsumentów do jej kupna. Dowiedzą się o właściwych sposobach porcjowania mięsa pod okiem wybitnego specjalisty ds. ekspozycji mięsa w ladzie tradycyjnej – Edwarda Nowaka. Odbędą się także warsztaty kulinarne mistrza kuchni – Grzegorza Kazubskiego, które nauczą jak należy prawidłowo przygotowywać mięso i dobierać odpowiednie techniki kulinarne do poszczególnych elementów wołowych.

Szkolenie sfinansowano z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego.

 -->
Przeboje FMCG 2017

NewsletterO portalu | Reklama | Kontakt | Polityka prywatności | Mapa serwisu created by Visualteam


artykuły spożywcze | branża fmcg | fmcg | franchising | gazeta fmcg | handel w polsce | poradnik handlowca
merchandising | sieci handlowe | sklepy spożywcze | wyposażenie sklepu