Nowa Dyrektor ds. Marketingu w Coca-Cola

Paola Sandoval od listopada przejmie obowiązki dyrektora ds. marketingu Coca-Cola Poland Services, zastępując na tym stanowisku Mikołaja Ciasia.

Sandoval będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii marketingowych dla wszystkich marek z portfela firmy oraz za zarządzanie jej obszarami strategii biznesowej. Ma kilkunastoletnie międzynarodowe doświadczenie w mar-ketingu. Ostatnio pracowała dla GLI
(Genomma Lab International), gdzie pełniła rolę szefa marketingu. Wcześniej przez osiem lat była zatrudniona w Coca-Cola w Meksyku i Tajlandii. W Meksyku odpowiadała między innymi za produkty z kategorii Coca-Cola Zero i Coca-Cola Light. Wśród jej osiągnięć znajdują się projekty związane z wprowadzaniem innowacji produktowych i towarzyszące im kampanie komunikacyjne zakończone znakomitymi wynikami sprzedażowymi. W 2013 roku w Tajlandii zainicjowała kampanię „Share a Coke”, która okazała się wielkim sukcesem na rynku azjatyckim.
– Cieszę się, że będę mogła podjąć się nowych wyzwań i skonfrontować doświadczenia z Ameryki Łacińskiej i Azji na nowych dla mnie rynkach – mówi Paola Sandoval.