Moc korzyści z kartą płatniczą CarrefouR

Carrefour Polska wprowadził dla swoich klientów nowy wachlarz usług finansowych przy współpracy z Bankiem BGŻ BNP Paribas.

Carrefour Polska podjął współpracę z Bankiem BGŻ BNP Paribas i rozszerzył oraz unowocześnił swoją ofertę usług i produktów finansowych świadczonych w sklepach. Nowa oferta jest dostępna w punktach „Usługi finansowe” w hipermarketach Carrefour Polska,gdzie klienci mogą zapoznać się z korzyściami płynącymi z nowych rozwiązań i złożyć odpowiednie wnioski. Carrefour Polska utrzymał swoje dotychczasowe promocje i dzięki karcie Carrefour Mastercard klienci mogą nadal korzystać z promocji i premii. Nowością jest możliwość zbierania punktów w programie lojalnościowym Banku BGŻ BNP Paribas – mamBONUS i wymieniania ich na nagrody.
Z myślą o klientach Carrefour Polska, Bank BGŻ BNP Paribas uruchomił dedykowaną platformę bankowości elektronicznej Pl@net Carrefour, pozwalającą na zarządzanie swoimi produktami finansowymi, a już wkrótce zostanie udostępniona również aplikacja mobilna – Carrefour Moje Finanse.