Kampania Lubella: Najlepsze ze zboża, najlepsze z kukurydzy!

Nowa kampania telewizyjna dedykowana płatkom kukurydzianym Lubella przedstawia, jak to, co najlepsze ze zboża towarzyszy nam o każdej porze dnia.

Nowy spot Lubelli podkreśla, że płatki Lubella Corn Flakes mogą towarzyszyć konsumentom o każdej porze. W chwili poświęconej tylko dla siebie lub w czasie spędzanym wspólnie z całą rodziną przy stole. Wtedy, gdy proste rzeczy cieszą nas najbardziej i kiedy w ważnych momentach wszystko idzie jak z płatka. Kukurydziane płatki Lubella idealnie sprawdzają się w drodze, na pierwsze lub drugie śniadanie, jako coś pysznego w ciągu dnia, z dodatkami lub chrupane prosto z paczki!
W nowej kampanii Lubella podkreśla również prosty skład i najwyższą jakość swoich produktów, których bazą jest najlepsza kukurydza. Każdy może wybrać swój ulubiony wariant: Corn Flakes Klasyczne, Pełne Ziarno lub Kakao i Miód.
Lubella rozpoczęła rok od kampanii wprowadzającej nową platformę komunikacji marki „Najlepsze ze zboża”, w której zaprezentowała całe portfolio produktów zbożowych. Spot dedykowany linii płatków Lubella Corn Flakes jest kontynuacją komunikacji opartej na zbożowości – tym razem marka zwraca uwagę na to, że dzięki płatkom z najlepszej kukurydzy zbożem można cieszyć się na wiele różnych sposobów, o każdej porze.