Wyjątkowe emocje PEPSI w globalnej kampanii footballowej

Pepsi ogłasza prawdziwą gratkę dla fanów futbolu na świecie – globalną kampanię LOVE IT. LIVE IT. FOOTBALL.”, która ujawni dotychczas nieznane momenty i wyjątkowe doświadczenia piłkarskie szóstki znakomitych, światowej klasy zawodników. To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów futbolu!

Pepsi od lat współpracuje ze światowymi gwiazdami futbolu. W tym roku zapraszamy naszych konsumentów i fanó1)w piłki nożnej w Polsce do wyjątkowej, wspólnej zabawy  i przeżywania piłkarskich emocji razem z polską gwiazdą piłki nożnej – Kubą Błaszczykowskim” – mówi Karolina Demus, Dyrektor Marketingu na Europę Centralną, PepsiCo.

Światowa kampania Pepsi „LOVE IT. LIVE IT. FOOTBALL.” ukazuje piękno piłki nożnej słynnych zawodników, zarówno na boisku, jak i poza nim. Gwiazdy tegorocznej kampanii to niezwykły, piłkarski skład, w którym znalazły się zarówno wschodzące talenty, jak i uznani idole:

  • Leo Messi, pięciokrotny laureat Złotej Piłki dla najlepszego piłkarza roku na świecie, czterokrotny zwycięzca Ligi Mistrzów;
  • Brazylijczyk Marcelo, najlepszy obrońca świata, triumfator Ligi Mistrzów;
  • Toni Kroos, trzykrotny zwycięzca Ligi Mistrzów, środkowy pomocnik z Niemiec;
  • Carli Lloyd, dwukrotna zdobywczyni tytułu piłkarki roku, amerykańska gwiazda futbolu;
  • Dele Alli, uznany nowy telant angielskiego futbolu, dwukrotny piłkarz roku młodego pokolenia.

 

Do tego wspaniałego gwiazdorskiego składu dołącza również Kuba Błaszczykowski, z którym Pepsi przedłużyła współpracę na 2018 r. Kuba Błaszczykowski to gwiazda piłki nożnej i ulubieniec kibiców, zarówno w Polsce jak i za granicą. Kuba wierzy, że gdy ma się pasję i maksymalnie jej się poświęci, prędzej czy później przyjdzie moment, że marzenia się spełnią. To właśnie piłkarska pasja i determinacja Kuby sprawiły, że pokonał drogę ze szkolnych boisk w rodzinnej miejscowości na największe piłkarskie stadiony Europy.

Na unikalnych produktach Pepsi, które już w kwietniu pojawiają się w sklepach, fani znajdą spersonalizowaną grafikę, na której Kuba prezentuje się na tle jastrzębia. To nawiązanie do temperamentu jednego z najlepszych polskich skrzydłowych na boisku – Kuba jest waleczny, ofensywny i nieustraszony, a wśród sportowych rywali budzi szacunek.

W ramach globalnej kampanii Pepsi „LOVE IT. LIVE IT. FOOTBALL.” wyjątkowe elementy graficzne stworzone dla każdego ze słynnych piłkarzy będą widoczne na limitowej edycji puszek Pepsi, atrakcyjnych materiałach w Internecie oraz w widowiskowej reklamie telewizyjnej, na którą czekają fani w ponad 60 krajach na świecie.