Nowa kampania INTERMARCHÉ „Kicaczki ze świątecznej paczki”

Hugo Gagatek, Lili Czarodziejka i Duduś Nieśmiałek to trzy różnokolorowe, pluszowe zajączki, które są bohaterami trwającej obecnie świątecznej kampanii Intermarché. Z maskotką mogą wrócić do domu klienci, którzy zrobią zakupy w sklepach sieci do 31 marca.

W ramach kampanii za każde 100 złotych wydane na zakupy w supermarketach Intermarché, klienci otrzymają jeden znaczek. Zebranie 4 znaczków upoważnia do odbioru dowolnego „Kicaczka” (za dopłatą w wysokości 1 grosza).

 Kampanię promują dedykowane spoty, w których zwierzaki przedstawiają się i przypominają najmłodszym o wielkanocnej tradycji, jaką jest malowanie pisanek. Kampania reklamowa obejmuje telewizję, Internet oraz radio – zarówno ogólnopolskie, jak i wewnątrzsklepowe Radio Muszkieterów.

Jednym z celów kampanii z wykorzystaniem świątecznych maskotek jest zachęcenie najmłodszych do angażowania się w podtrzymywanie pięknej wielkanocnej tradycji, jaką jest malowanie pisanek. Cieszymy się, że przy okazji robienia zakupów w Intermarché nasi klienci będą mogli nabyć własnego Kicaczka i zabrać go ze sobą do domu mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów w Polsce.

W ramach kampanii, na oficjalnym fanpage’u Intermarché na Facebook’u, prowadzony jest też konkurs. Poprzez specjalnie przygotowaną aplikację dzieci mogą wybrać swojego ulubionego Kicaczka i pomalować dla niego wielkanocną pisankę. Wykonane prace będą udostępniane na profilu Intermarché, a do wspólnej zabawy w zdobienie jajek będzie można zaprosić znajomych. Twórcy najładniejszych pisanek otrzymają nagrody, m.in. 200 zł na zakupy w sklepach sieci Intermarché.