Nowy ambasador marki N’Gine

Nicki Pedersen – jeden z najbardziej rozpoznawalnych żużlowców na świecie – nawiązał współpracę z marką N’Gine. Puszka napoju energetycznego z jego wizerunkiem wkrótce na rynku.

Należąca do firmy FoodCare marka napoju energetycznego N’Gine zaprosiła do współpracy Nickiego Pedersena. Duńczyk jest trzykrotnym Indywidualnym Mistrzem Świata na żużlu. Po ciężkiej kontuzji wraca do walki o kolejne trofea. Pedersen z pewnością odzwierciedla wartości N’Gine – siłę i rywalizację.

Prywatnie od lat jestem fanem Nickiego Pedersena – ten waleczny żużlowiec i mistrz świata to człowiek „głodny zwycięstw”, który nigdy się nie poddaje. Jest uosobieniem męskości, doświadczenia, adrenaliny, życia na wysokich obrotach, zatem doskonale pasuje do marki N’Gine. Jestem przekonany, że to doskonały ambasador naszej drużyny. – powiedział  Wiesław Włodarski, Prezes firmy FoodCare.

N’Gine od wielu lat wspiera osoby, które prowadzą intensywny tryb życia. Współpracuje również ze sportowcami. Wcześniej markę promował polski kierowca Formuły 1 – Robert Kubica.