Wielkanocna kampania Krakusa, Łowicza i DecoMorreno

Kampania wielkanocna przedstawia tradycyjnie wybierane na Święta produkty marek: Krakus, DecoMorreno i Łowicz. Prowadzone w Internecie działania prezentują przedświąteczną drogę produktów.

Niektórych produktów nie może zabraknąć na wielkanocnym stole – zdecydowanie należą do nich: Koncentrat Żurku i Chrzan Krakus, Koncentrat Pomidorowy i Powidła Śliwkowe Węgierkowe Łowicz oraz kakao DecoMorreno. To właśnie bohaterowie najnowszej kampanii trzech marek.

W spocie produkty zyskały ludzkie cechy, dzięki czemu mogły stać się bohaterami świątecznej historii. Zabawne sceny przedstawiające drogę do rodziny na Wielkanoc puentuje przekaz: Nieważne, jak daleko jesteś od domu, na Święta będziemy tam z Tobą. Wielkanocne potrawy mogą smakować tak samo, bez względu na to, gdzie zasiadamy do rodzinnego stołu. W ramach kampanii przygotowano spoty reklamowe w wersjach 30- i 60-sekundowych. Film dostosowano też do mediów społecznościowych, w których dostępne są ich krótsze wersje.

Firma Krakus jest liderem w kategorii ogórków konserwowych, zup gotowych i koncentratów zup.  Łowicz to marka produktów owocowych i warzywnych: dżemów, konfitur, powideł, żurawin, borówek, syropów owocowych, sosów, produktów pomidorowych oraz gotowych dań warzywno-mięsnych. DecoMorreno jest bezkonkurencyjnym liderem na rynku kakao w Polsce. W portfolio marki znajdują się: ciemne kakao oraz napoje czekoladowe.