Coca-Cola gotowa na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018

Coca-Cola – oficjalny partner Mistrzostw Świata FIFA 2018 – rusza  z kampanią „Gotowi na emocje”. Z okazji tegorocznych Mistrzostw Świata, marka przygotowała spot reklamowy we współpracy z globalną agencją McCANN i jej polskim oddziałem.  Kampania to największa inicjatywa marki Coca-Cola zaplanowana na bieżący rok – firma otrzyma szerokie wsparcie m.in. w TV, OOH, mediach społecznościowych, radio, kinach, punktach sprzedaży oraz kanale digital.

Coca-Cola od dziesięcioleci globalnie oraz lokalnie wspomaga inicjatywy sportowe, zwłaszcza piłkarskie. Marka jest wszędzie tam, gdzie towarzyszą emocje kibicowania. Wspiera futbol w ponad 200 krajach – w 1930 roku Coca-Cola zaangażowała się w Mundial w Urugwaju, zaś od 1978 jest Oficjalnym Sponsorem Mistrzostw Świata FIFA. Od 1 sierpnia br. Coca-Cola zostanie Oficjalnym Sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, reprezentacji Polski do lat 21, reprezentacji Polski kobiet, reprezentacji młodzieżowych, a także portalu Łączy Nas Piłka.

– Spot marki przygotowany na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 oddaje nastroje typowe dla kibicowania, od radości z sukcesów, aż po gorzki smak porażki. Podobnie podczas poprzednich wielkich imprez piłkarskich, będziemy z konsumentami na stadionach i w domach, dzieląc z nimi wszystkie emocje. Na zbliżające się „piłkarskie miesiące” przygotowaliśmy dla kibiców wiele atrakcji i niespodzianek, m.in. możliwość zdobycia biletów na mecze Mistrzostw Świata FIFA – powiedział  Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.