Nowe sosy Łowicz z mięsem

Marka Łowicz proponuje trzy unikalne nowości: Sos boloński z mięsem mielonym z łopatki wieprzowej, Sos chili con carne z mięsem mielonym z łopatki wieprzowej i Sos pomidorowy z boczkiem.

Producent informuje, że nowości to gwarancja smaku bez konserwantów, a co za tym idzie – stanowią wartościową alternatywę dla wymagających długiego przygotowywania dań.   Nowe produkty to również propozycje dla wszystkich, którzy szukają nowości, bo chcą na co dzień żyć bez wyrzeczeń – jeden produkt ma w sobie wszystko, co potrzebne do posiłku. To produkty dla konsumentów potrzebujących w kuchni komfortu – można je przygotować bez brudzenia dodatkowych naczyń i sprzętu. Przede wszystkim to również warianty dla każdego, kto nie chce tracić czasu – sprawdzą się do podgrzania w piekarniku lub kuchence mikrofalowej.  Trzy sosy z mięsem są dostępne w charakterystycznych słoikach o gramaturze 350 g – sugerowana cena produktu na półce to około 5 zł.

Łowicz to rodzina produktów owocowych i warzywnych: dżemów, konfitur, powideł, żurawin, borówek, syropów owocowych, sosów, produktów pomidorowych oraz gotowych dań warzywno-mięsnych. Marka istnieje na rynku od 1965 roku – jest ceniona za wysoką jakość oraz doskonały smak.