Zmiany w kadrze zarządzającej LOTTE Wedel

Kluczowe zmiany w kadrze zarządzającej LOTTE Wedel. Maciej Herman awansował na stanowisko Dyrektora Zarządzającego firmy. Monika Kolano-Wysokińska objęła funkcję Dyrektora Marketingu, a Dyrektorem Sprzedaży został Krzysztof Stepnowski. Do Zarządu dołączyli także Inga Pyd jako Dyrektor Personalny i Administracji.

Nowym Dyrektorem Zarządzającym został Maciej Herman. Swoją karierę w LOTTE Wedel rozpoczął w 2008 roku, mając już szerokie doświadczenie w branży FMCG. Gdy kierował działem sprzedaży i marketingu – Wedel osiągnął rekordowe wyniki pod względem wartości produkcji i sprzedaży w całej historii firmy. Maciej Herman był odpowiedzialny między innymi za nowe podejście komunikacyjne Wedla, które zostało docenione złotą statuetką Effie za kampanię „W kuchni z Wedlem”.

Funkcję Dyrektora Marketingu pełni teraz Monika Kolano-Wysokińska, wcześniej – Kierownik Marketingu. Z firmą związana jest od dwóch lat. Była odpowiedzialna między innymi za wprowadzenie nowej platformy komunikacyjnej marki Wedel.  Dyrektorem Sprzedaży został Krzysztof Stepnowski, wcześniej zajmował stanowisko Kierownika Sprzedaży Terenowej. Do zespołu zarządzającego dołączyła również Inga Pyd jako Dyrektor Personalny i Administracji, która poprzednio pracowała w firmach Avon Cosmetics i Pepsi.