Zupy i farsze pod marką Z Podlaskiej Spiżarni

Marka grupy Chorten – Z Podlaskiej Spiżarni wprowadziła do swojej oferty sześć nowych produktów z serii dań gotowych. Wśród nowości konsumenci znajdą cztery rodzaje zup w słoikach, a także farsz z kapusty i pieczarek oraz pieczarki smażone.

– Tworząc kolejne kategorie produktowe naszej marki zdecydowaliśmy się rozszerzyć ofertę dań gotowych. Na początek wprowadzamy cztery smaki zup oraz przetwory w   farszy. To  dania przygotowane z naturalnych składników najwyższej jakości i bez konserwantów. Jest to nasza odpowiedź na trendy konsumenckie, bo klienci z jednej strony poszukują dziś wyśmienitej jakości i domowych smaków, z drugiej zaś żyją w pędzie i często decydują się na coś gotowego. Nasze nowości w słoikach będą dobrą propozycją zarówno dla całej rodziny, jak i singli, emerytów czy studentów – mówi Cezary Szyłak, dyrektor marki Z Podlaskiej Spiżarni w Grupie Chorten.

Producent zapewnia, że nowości z oferty marki są już w dystrybucji, pojawią się na półkach sklepów Chorten w połowie kwietnia. Zupa ogórkowa, jarzynowa, pomidorowa i barszcz ukraiński będą dostępne w słoikach o pojemności 720 ml, farsz z kapusty i pieczarek – w  litrowym słoiku zawierającym 850 g produktu. Pieczarki smażone w słoiku 270 g. Sugerowane cena wszystkich produktów to około 6 zł.