Każdy dzień może smakować wyjątkowo z Coca-Cola

W ramach kampanii Coca-Cola nawiązała współpracę ambasadorską z Ewą Wachowicz – autorką książek kulinarnych, prowadzącą program “Ewa gotuje” oraz członkinią jury “Top Chef”. Wśród zaplanowanych działań jest m.in. sponsoring  cyklu “Ewa, ugotuj nam to!” oraz tematyczne lokowanie produktów w  programie “Ewa gotuje” na antenie Telewizji POLSAT.

Kampania “Każdy dzień może smakować wyjątkowo z Coca-Cola” od lat zaprasza rodziny
i przyjaciół do regularnych wspólnych posiłków, zachęcając tym samym do celebrowania czasu i radości z bycia razem.

– Codzienny pośpiech często zabiera nam to, co najcenniejsze – chwile z bliskimi. Od lat w moich programach przekonuję, że żyć ze smakiem to także dzielić go z rodziną i przyjaciółmi. Nie tylko w jadalni, podczas rodzinnego posiłku, ale również na etapie przygotowań: na wspólnych zakupach kulinarnych czy w trakcie gotowania. Nie ma lepszej przyprawy niż radość, uśmiech i bycie razempowiedziała Ewa Wachowicz, gospodyni premierowego formatu “Ewa, ugotuj nam to!”.

Premiera cyklu “Ewa, ugotuj nam to!” zaplanowana jest na 18 kwietnia przed cyklicznym wydaniem “Top Chef” o godz. 21:30. Kolejne odcinki emitowane będą w środowym prime time Telewizji POLSAT: 25 kwietnia, 2 maja oraz 9 maja. 4-odcinkowa produkcja z Ewą Wachowicz w roli głównej oraz z zaproszonymi przez nią gośćmi specjalnymi prezentuje szybkie  i zdrowe przepisy, inspirowane nowoczesną kuchnią polską oraz śródziemnomorską. Dodatkowo, podczas emisji 4 odcinków programu kulinarnego “Ewa gotuje” na antenie Telewizji POLSAT lokowana będzie Coca-Cola Zero Cukru: 14 kwietnia, 28 kwietnia, 12 maja i 26 maja.