Kubuś partnerem Runmageddon Kids

Kubuś został partnerem cyklu wydarzeń Runmageddon Kids, który powstał z myślą o najmłodszych fanach biegów przeszkodowych. Wydarzenia odbywają się w różnych polskich miastach – jako impreza towarzysząca dla Runmageddonu.

W ramach akcji „Rusz się z Kubusiem!” Kubuś zachęca dzieci do aktywności fizycznej. Marka jest obecna na wielu sportowych wydarzeniach dla najmłodszych. Specjalna formuła Runmageddonu Kids powstała z myślą o najmłodszych kibicach biegów. Biegi odbywają się jako impreza towarzysząca dla Runmageddonów dla dorosłych. To szansa dla dzieci na sprawdzenie swoich umiejętności: zwinności, szybkości i wytrzymałości. Sponsorowane przez Kubusia biegi opierają się na dwóch formułach: tor przeszkód 1 km z min. 10 konstrukcjami dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-11 lat oraz tor przeszkód 2 km z min. 15 konstrukcjami dla dzieci w wieku 11-15 lat.

Marka Kubuś od lat cieszy się zaufaniem wśród dzieci i rodziców. Kubuś to lider w kategorii napojów dla dzieci oraz musów i wody smakowej w Polsce. W portfolio marki znajdują się soki marchwiowo-owocowe, soki 100%, orzeźwiające napoje, woda niegazowana i woda smakowa oraz owocowe musy.