Twój Mistrz Zwycięstwa

Marka 4MOVE wprowadza 100 % naturalne napoje izotoniczne dla profesjonalistów. Wprowadzenie nowości wspierać będzie ogólnopolska kampania reklamowa z udziałem Adama Nawałki pod hasłem „Twój Mistrz Zwycięstwa”. Jej bohater wyjaśni jak 4MOVE pomaga w realizacji wszelkich, w tym sportowych pasji

4MOVE PROFESSIONAL to jedyne dostępne na polskim rynku w pełni naturalne napoje funkcjonalne bez obecności sztucznych barwników, aromatów i słodzików. Każdy z izotoników został wzbogacony wysokiej jakości składnikami – magnezem, potasem lub L – karnityną. Oprócz walorów zdrowotnych i smakowych 4MOVE wprowadza w linii izotoników PROFESSIONAL niezwykle ergonomiczną i designerską butelkę PRO+, której etykieta sygnowana jest przez autorytet  trenera Reprezentacji Polski i ambasadora marki, Adama Nawałki.

Jestem zwolennikiem i promotorem wszelkiej aktywności. Każdy z nas jest w duchu sportowcem – nawet, jeśli jeszcze tego nie odkrył. Ważne jest to, by odnaleźć w sobie motywację, pasję do realizacji celów. Wygrana jest ważna, ale o wiele bardziej liczy się fakt podjęcia walki, działania. Filozofia 4MOVE jest mi bliska, bo odzwierciedla właśnie takie podejście do życia. Nowa linia 4MOVE PROFESSIONAL Isotonic Drink dzięki swojemu bogatemu składowi funkcjonalnemu pomoże w realizacji sportowych marzeń” – powiedział Adam Nawałka, ambasador marki 4MOVE.             

W składzie nowej linii 4MOVE PROFESSIONAL znajdują się trzy profesjonalne izotoniki: 4MOVE PRO+ Magnez, 4MOVE PRO+ Potas i  4MOVE PRO+ L – karnityna. Rekomendowana cena produktu: 3,29 zł.