AMBRA S.A. otwiera sezon orzeźwienia i przyjemności

Konsumenci tworzą nowy sezon dla wina – piją wino dla smaku, orzeźwienia i przyjemności. Na trend odpowiada AMBRA S.A. wprowadzając do sprzedaży owocowe smaki Fresco Frizzante o niższej zawartości alkoholu 5,5%. Letnią kampanię przygotowuje też CIN&CIN. Zgodnie z hasłem „Lubię tak” będzie zachęcać Polki do przyjemności i życia na własnych zasadach.

A co TY zrobisz dla orzeźwienia?

„Wszystko dla orzeźwienia” to hasło wakacyjnej kampanii, towarzyszącej wprowadzeniu do sprzedaży dwóch nowych smaków Fresco Frizzante: Fresco Frizzante Fragola i Fresco Frizzante Mango & Pesca oraz małych pojemności 250 ml dla wszystkich pięciu wariantów Fresco Frizzante: White, Red, Rosé i dwóch owocowych nowości. Pierwsza zaskakuje smakiem soczystej truskawki, druga słodyczą mango i brzoskwini.

Fresco Frizzante jest lekkie, zachowuje elegancję wina, rozszerza wachlarz okazji do konsumpcji wina i przełamuje bariery cenowe. To nowy gracz na rynku orzeźwienia, o którym będzie głośno także dzięki naszemu pomysłowi na konkurs dla konsumentów. Autor zdjęcia najlepiej ilustrującego hasło „Wszystko dla orzeźwienia” zabierze pięcioro przyjaciół na tygodniową imprezę w Willi Fresco z basenem we Włoszech. Dodatkowymi nagrodami będą setki modnych basenowych gadżetów.  – zapowiada Zuzanna Amarante, Senior Brand Manager AMBRA S.A.  –

Kobiety mówią „Lubię tak” z CIN&CIN

Wakacje będą też okazją do promocji dwóch nowych produktów – lekkich, kobiecych drinków CIN&CIN: CIN&CIN Fresh Pomegranate o orzeźwiającym smaku soczystych granatów oraz CIN&CIN Fresh Bitter Orange o słodkim smaku pomarańczy przełamanym delikatnie wyczuwalną intrygującą nutą goryczy.

Już ponad ¼ konsumentów deklaruje, że pije wino musujące przez cały rok. Na przestrzeni ostatnich trzech lat pojawił się więc drugi, po sylwestrze, sezon dla win musujących. W wakacje konsumenci sięgają po „bąbelki” dla smaku, orzeźwienia i przyjemności – mówi Tomasz Pawlicki, Senior Brand Manager AMBRA S.A.

Za wzrost win musujących odpowiada silnie rosnące Prosecco, które stanowi już około 20% wartości całej kategorii. Prosecco, częściej niż inne alkohole, jest konsumowane w kobiecym towarzystwie. Dlatego CIN&CIN kontynuuje kampanię „Lubię tak” zachęcającą Polki do przyjemności i inspirującą do życia na własnych zasadach. Kierując się trzema wartościami #PRZYJEMNOSC, #WOLNOSC, #KOBIECASILA marka CIN&CIN wyznacza trendy i podąża za oczekiwaniami współczesnych kobiet.CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?

STRONA ZAWIERA INFORMACJE O ALKOHOLU I JEST DOZWOLONA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.