Cytrynowa lemoniada z bąbelkami od PepsiCO

Nowość od 7UP – bardzo cytrynowa lemoniada Lemon Lemon – jest idealnym dopełnieniem pikników na świeżym powietrzu. Produkt zawiera sok z cytryn i ma mniej kalorii, dzięki częściowemu zastąpieniu cukru substancją słodzącą otrzymaną ze stewii

Konsumenci  znajdą na sklepowych półkach musujące lemoniady w nowoczesnych i przyciągających wzrok przezroczystych butelkach z etykietą w pastelowe paski. Będą mogli delektować się Lemon Lemon od 7UP w dwóch świeżych smakach – cytrynowym i grejpfrutowym. Produkty są dostępne w opakowaniach o pojemności 250ml, 500ml oraz 1L.

Bardzo cytrynowa lemoniada Lemon Lemon od 7UP wspiera odnajdywanie równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem, nowoczesnością i tradycją. Zachęcamy do spędzania miłych chwil z musującą lemoniadą podczas pikników na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół, znajomych i rodziny” – mówi Katarzyna Rogowska, Kierownik Marki, PepsiCo.

Nowa marka będzie wspierana na rynku działaniami marketingowymi, które obejmą kampanię reklamową w telewizji,  Internecie,  w mediach społecznościowych, sampling produktu oraz materiały POS w punktach sprzedaży.