KAUFLAND dołącza do partnerów PAYBACK

PAYBACK Polska poszerza portfolio swoich partnerów. Do Programu dołącza Kaufland – jedna z największych sieci handlowych w Polsce. Już od 26 kwietnia klienci będą mogli zbierać punkty PAYBACK i wymieniać je na zakupy lub na nagrody, zarówno w sklepach Kaufland, jak i u innych partnerów Programu.

We sieci sklepów Kaufland w Polsce będą działały stoiska, przy których klienci mogą zarejestrować kartę PAYBACK, otrzymaną od kasjera przy płatności za zakupy. Uzyskają tam również wszelkie informacje na temat mechanizmu działania Programu. W ramach standardowego przelicznika za każde 3 zł wydane na zakupy w marketach Kaufland można będzie otrzymać 1 punkt PAYBACK. Dodatkowo regularnie przygotowywane będą liczne promocje pozwalające na szybsze zbieranie i wykorzystywanie punktów, np. już od dnia startu Programu dotychczasowi Uczestnicy mogą otrzymać 200 punktów promocyjnych za pierwszą transakcję w Kauflandzie, a nowi Uczestnicy 200 punktów promocyjnych za transakcję i rejestrację.

– Dzięki współpracy z PAYBACK, Kaufland staje się jedyną siecią handlową w Polsce, która może zaoferować swoim klientom multipartnerski program lojalnościowy. W efekcie klienci Kauflandu będą mogli czerpać liczne korzyści, zarówno w marketach Kaufland, jak i w wybranych punktach blisko 300 partnerów Programu. Uważnie obserwujemy rynek i zauważamy rosnące oczekiwania konsumentów, którzy coraz częściej szukają nie tylko najlepszej ceny, ale również najwyższej jakości i dostrzegania ich indywidualnych potrzeb. Dzięki Programowi PAYBACK Kaufland będzie mógł podziękować swoim klientom za zaufanie, jakim nas codziennie obdarzają, umożliwić im jeszcze łatwiejsze i korzystniejsze zakupy oraz zapewnić wiele atrakcyjnych i spersonalizowanych ofert. Co ważne, posiadacze zarejestrowanej karty PAYBACK będą mogli wymieniać punkty na zakupy w marketach Kaufland – mówi Krzysztof Szponder, członek zarządu Kaufland Polska.