Nowe sery żółte Hochland

Hochland przygotował nowe propozycje: ser w grubych plastrach Hochland BURGER & TOAST oraz ser tarty do zapiekania Hochland PIZZA & PASTA. Nowe produkty dostępne będą na rynku już od maja.

Nowości Hochland Polska to sery dedykowane daniom na ciepło, stworzone zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi –  we własnej kuchni można przyrządzić wyśmienite dania, np. pizzę czy hamburgera. Oryginalny smak i uwielbiany przez wszystkich efekt ciągnącego się sera – to główne atuty nowych serów żółtych Hochland. Ponadto sery nie zawierają konserwantów i  powstają wyłącznie z polskiego mleka.

Ser gruby w plastrach Hochland BURGER & TOAST to specjalny gatunek sera – Cagliata w formie grubych plastrów. Produkt nadaje się do przygotowania burgerów i tostów – pod wpływem temperatury topi się, a jednocześnie pozostaje ciągnący i aromatyczny.  Z kolei Ser tarty do zapiekania Hochland PIZZA & PASTA to ser Cagliata w formie drobnych wiórków, który sprawdzi się do przygotowania pizzy, zapiekanek czy makaronów, gdzie ser stanowi bazę lub dekorację.

Rekomendowana cena detaliczna sera Hochland BURGER & TOAST wynosi 4,49 PLN za opakowanie jednostkowe 135 g, a sera Hochland PIZZA & PASTA 5,29 PLN za opakowanie jednostkowe 150 g.