Cisowianka Oficjalną Wodą Tour de Pologne

Kontynuacja współpracy wyścigu kolarskiego Tour de Pologne UCI World Tour oraz wody mineralnej Cisowianka. Po raz trzeci Cisowianka została Oficjalną Wodę Tour de Pologne.

W setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości wyścig Tour de Pologne będzie organizowany pod okolicznościową nazwą Tour de Pologne – Narodowy Wyścig Niepodległości.  Aby podkreślić wyjątkowość współpracy w tym roku Cisowianka przygotowuje specjalną edycję swoich wód niegazowanych z etykietami Tour de Pologne.

– Bardzo się cieszę, że Cisowianka po raz kolejny jest oficjalną wodą Tour de Pologne. Wyścig należy do cyklu UCI World Tour, czyli kolarskiej Ligi Mistrzów i jest najważniejszą kolarską imprezą w Europie Środkowo-Wschodniej. W naszych działaniach stawiamy na jakość i profesjonalizm, bo zdajemy sobie sprawę, że dzięki współpracy z najlepszymi ranga wyścigu może ciągle rosnąć. Stąd partnerstwo z Cisowianką, która jest nie tylko firmą z wysokimi standardami, ale przede wszystkim naturalną wodą mineralną. Często ją piję, więc wiem, że kolarze ją docenią. To woda, która doskonale gasi pragnienie po solidnej dawce kolarskich aktywności, a jej właściwości mineralne pozwalają szybko uzupełnić wszystkie pierwiastki, które tracimy jadąc na rowerze – mówi Czesław Lang, Dyrektor Generalny Tour de Pologne.

Ponadto Cisowianka zadba o odpowiednie nawodnienie  podczas innych imprez rowerowych – między innymi Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe i Lang Team Race, a także w ramach cyklu eventów Roadshow 90 lat Tour de Pologne.