Nagroda dla produktów OSM Łowicz

Trzy złote medale dla OSM Łowicz – tak wygląda tegoroczny bilans Krajowej Oceny Masła i Mlecznych Produktów Wysokotłuszczowych. Komisja Superarbitrów nagrodziła łowicką spółdzielnię za trzy artykuły z ich oferty.

Krajowa Ocena Masła i Mlecznych Produktów Wysokotłuszczowych to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży mleczarskiej. Produkty zgłoszone przez polskich producentów były oceniane przez Komisję Superarbitrów i Zespoły Arbitrów Krajowego Stowarzyszenia Mleczarzy. W ocenie ekspertów na pierwsze miejsce zasłużyły aż trzy artykuły z portfolio OSM Łowicz. W kategorii Masło (82% tł.) nagrodzono jeden z flagowych produktów spółdzielni, czyli masło łowickie ekstra. Kolejnym nagrodzonym produktem nagrodzonym są plastry Gouda w opakowaniu o gramaturze 150 g.

Taka porcja idealnie wystarcza na wspólny rodzinny posiłek. Łatwo się też ją przechowuje dzięki opakowaniu, które posiada opcje otwórz/zamknij. Zmodyfikowana szata graficzna zachęca apetycznymi aranżacjami, jasnymi kolorami i wyraźnym regionalnym motywem, który jest spójny z resztą produktów łowickich – mówi Joanna Kołodyńska, kierownik działu marketingu w OSM Łowicz.

Trzeci złoty medal przypadł łowickiej Felladzie w kubeczku – jest to ser produkowany metodą mikrobiologiczną, bez substancji konserwujących i zagęszczających.

O tym, że nasze produkty są cenione i lubiane przez naszych klientów za jakość i smak wiedzieliśmy od dawna. Cieszymy się, że teraz mamy na to kolejny dowód w postaci nagród przyznanych przez ekspertów Krajowego Stowarzyszenia Mleczarzy – podsumowuje Joanna Kołodyńska.