Kulinarna trasa Prymat i JBB Bałdyga pod wodzą Roberta Sowy

Po raz kolejny Prymat wraz z Robertem Sową rusza w kulinarną trasę po Polsce. W tym roku do akcji dołączył JBB Bałdyga, producent mięsa i wędlin.

Prymat, JBB Bałdyga i Robert Sowa razem ze stacją RMF i akcją Lato#LatonaMAXXXa wyruszają w trasę przez całą Polskę – to idealny czas na spotkanie z konsumentami w wakacyjnej atmosferze. Podczas letnich eventów marki Prymat i JBB Bałdyga będą w centrum zainteresowania plenerowych akcji. Nie zabraknie koła fortuny, do którego zawsze ustawiają się długie kolejki czy kulinarnego TIR-a, skąd apetyczne aromaty przyciągają tłumy wielbicieli smacznych potraw przygotowanych przez Roberta Sowę. Smak serwowanych dań to wynik połączenia mięsa wysokiej jakości oferowanego prze JBB Bałdyga oraz wyjątkowych przypraw i musztard marki Prymat.

Podczas imprez zagrają największe gwiazdy polskiej estrady, m.in.: A.Chylińska, Feel, Natalia Szroeder, Lady Pank, Lanberry, Margaret, Varius Manx, Sarsa, Bajm, Farna, Golec Uorkiestra, Michał Szpak, Kombii, Mrozu, Ilussion, Ląki Łan, S. Grzeszczak, M. Ziółko, Urszula.

W najbliższym czasie kulinarne eventy pod wodzą Roberta Sowy odbędą się: w Koszalinie (27 maja), w Radomsku (2 czerwca) oraz w Pacanowie (3 czerwca).