Dołącz do ekipy Neymara i wyjedź do Brazylii

Międzynarodowy turniej sygnowany imieniem gwiazdy PSG – Neymara Jr. powraca i to ze zwiększoną siłą: jeszcze więcej lokalnych kwalifikacji oraz szans na spotkanie z Neymarem i wyjazd do Brazylii.

Już po raz trzeci w Polsce wystartuje turniej dla amatorów nietypowej piłkarskiej rywalizacji – Neymar Jr’s Five. A po raz pierwszy szansę na wygraną i wyjazd do Brazylii mają wszyscy. Z początkiem maja rozpoczęły się ogólnopolskie konkursy dla konsumentów oraz detalistów.

Konsumenci,  którzy kupią dowolną puszkę napoju energetycznego Red Bull i w terminie między 1 maja a 30 czerwca 2018 roku, zgłoszą paragon na stronie redbullneymar.pl – wezmą udział w loterii. Pula nagród jest atrakcyjna: wyjazd do Brazylii dla dwóch osób, vouchery zakupowe do sklepu piłkarskiego R-Gol.com oraz napoje energetyczne od Red Bulla.

Ponadto rozegrany zostanie konkurs dedykowany detalistom. Nagrodą główną jest również wyjazd do Brazylii dla dwóch osób oraz napoje energetyczne od Red Bulla. By spróbować swoich szans wystarczy zbudować w sklepie ekspozycję Red Bulla dedykowaną aktywacji Neymar, zrobić zdjęcie i w terminie między 1 maja a 30 czerwca 2018 roku wysłać na adres: zgloszenia.konkurs@redbull.com wraz z nazwą oraz adresem sklepu lub zgłosić chęć udziału do właściwego przedstawiciela handlowego. Nagrodzone zostaną najciekawsze ekspozycje.