Kotlin przedstawia Ketchup Squad

Od teraz wraz z Kotlinem rządzi Ketchup Squad. Sześcioro superbohaterów to postaci z nowej platformy komunikacyjnej marki. Właśnie ruszyła kampania reklamowa z ich udziałem.

Od tygodnia media społecznościowe marki Kotlin były przejęte przez nieznanych sprawców. Dziś już wiadomo, że rzekomy atak hakerski to teaser najnowszej kampanii reklamowej. Pod maskami ketchupowych złoczyńców skrywali się nowi bohaterowie marki. Ketchup Squad, bo o nim mowa, tworzą: Pan Pomidor, Pani Pikantna, Pani Fit, Pan Pomysłowy, Pan Wysmakowany i Pan Entuzjazm. Każdy członek Squadu symbolizuje poszczególne cechy ketchupów Kotlin: pyszny smak, starannie dobrane składniki, radość z tworzenia i jedzenia ketchupu.

W ramach głównej kampanii telewizyjnej emitowany będzie trzydziestosekundowy spot, a także trzy spoty pięciosekundowe. Jednocześnie kampania prowadzona będzie na serwisach VOD, a także na Facebooku, Instagramie i serwisie Youtube. Przygotowano również nową stronę internetową. Ketchup Squad będzie także obecny, dzięki oryginalnym materiałom POS, w punktach sprzedaży.