Udowodnij z Tymbarkiem, że słowa dają moc!

Słowa dają moc! Zwłaszcza, gdy chodzi o sportowy doping – mogą dodać energii i ponieść do zwycięstwa. Tymbark postanowił to udowodnić dzięki wielkiej akcji promocyjnej! Każdy może się dołączyć do wspólnego kibicowania i zyskać szansę na zdobycie cennych piłkarskich.

Zbliża się czas pełen sportowych emocji czas, gdy każdy chciałby przekazać polskim piłkarzom słowa otuchy. Tymbark chce skumulować wszystkie dobre słowa na czas najważniejszych meczy zbliżającego się lata! Wielka, ogólnopolska akcja promocyjna i towarzyszący jej konkurs to szansa dla każdego, by zaprezentować swój doping.

By wziąć udział w zabawie, wystarczy zakupić dowolne produkty Tymbark za min. 5 zł. Każdy, kto tego dokona, może okazać swoje wsparcie dla piłkarzy na stronie www.slowadajamoc.com i jednocześnie dać sobie szansę na zdobycie wspaniałych nagród. W każdym tygodniu trwania promocji 5 osób wygrywa zestawy rodzinnych stref kibica (telewizor z kinem domowym, piłkarskie pufy i sportowe koszulki), a 25 – spersonalizowane koszulki piłkarskie z własnym imieniem!

Promocyjny zakup upoważnia też do odbioru w wybranym sklepie lub na stacji benzynowej kibicowskiej opaski z pozytywnym przekazem. Do zebrania jest aż 10 opasek z motywacyjnymi, pełnymi mocy hasłami.