Fantasia w świecie mody

Fantasia już po raz drugi przygotowała wyjątkową akcję we współpracy z Answear.com, czyli jednym z najbardziej znanych sklepów internetowych oferującym odzież i akcesoria wielu marek. Od 7 maja do końca czerwca br. każdy, kto kupi dowolny jogurt Fantasia, ma szansę na wygranie 1000 zł na zakupy w Answear.com, a jedna osoba może wygrać aż 15 000 zł na modowe szaleństwa.

Wystarczy kupić dowolny jogurt Fantasia, zachować paragon i odpowiedzieć na jedno pytanie na stronie fantasia.answear.com. Wśród osób, które udzielą odpowiedzi, codziennie jedna wybrana osoba zostanie nagrodzona voucherem o wartości 1000 zł na zakupy w Answear.com. Dodatkowo, jedna osoba ma szansę na wygranie nagrody głównej, czyli  15 000 na zakupy w tym sklepie internetowym.

Akcja zyska silne wsparcie marketingowe w postaci reklamy telewizyjnej, działań online oraz w punktach sprzedaży. Dodatkowo, aktywacja będzie komunikowana na stronie partnera, czyli na answear.com. W maju rozpocznie się też współpraca z influencerkami, które poprzez swoje profile na Instagramie będą zachęcać do udziału w konkursie.