Przeboje FMCG 2018 przyznane!

W eleganckich wnętrzach Villi Foksal wręczono nagrody w konkursie Przebój FMCG 2018.

Przebój FMCG to coroczny konkurs organizowany przez Życie Handlowe, wiodący miesięcznik handlu detalicznego. O tym, że konkurs jest doceniany, rzetelny i obiektywny świadczy stale rosnąca liczba zgłaszanych produktów. W tym roku producenci, dystrybutorzy i importerzy przedstawili do oceny jury rekordową liczbę 600 wyrobów sprzedawanych w sklepach spożywczych. Ta ilość świadczy też o innowacyjności rynku, ponieważ w konkursie nie mogą brać udziału produkty już kiedyś pretendujące do tytułu Przebój FMCG.

22 maja w Warszawie, podczas uroczystej gali laureaci otrzymali statuetki i prawo do posługiwania się znakiem Przebój FMCG 2018. Spotkanie prowadziła popularna dziennikarka i prezenterka Beata Tadla. 60 produktów zostało nagrodzonych statuetką i tytułem „Przebój FMCG 2018”. Ponadto 11 wyrobów otrzymało specjalny tytuł ”Przebojowy Concept 2018”. Tak uhonorowane wyroby zostały docenione za wyjątkową pomysł, zgodny z najnowszymi trendami konsumenckimi oraz duży potencjał sprzedażowy.

Podczas gali były emocje, była radość, były też ciekawe rozmowy branżowe. Choć tego wieczoru miały okazje spotkać się osoby, które na co dzień ze sobą współzawodniczą na polu zawodowym, tę sposobność wykorzystały nie do walki, ale do zacieśniania więzów, wzajemnego poznania się, wymiany doświadczeń.

Dużym zainteresowaniem gości cieszyła się wystawa fotografii krajobrazowych autorstwa Mariusza Kalinowskiego. Nadmorskie wschody słońca, zasnute mgłami brzegi rzek Podlasia, urokliwe mazowieckie krajobrazy zachwyciły uczestników spotkania, a piętnastu z nich, mających szczęście w losowaniu, otrzymało prezentowane prace wraz z imienną dedykacją autora.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę konkursu: Przebój FMCG 2018

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

I dziękujemy Gościom przybyłym na rozdanie nagród.