Sercem radlera jest Jasne Okocimskie. Nowy spot marki Okocim

30 maja marka Okocim rozpoczęła kampanię reklamową letnich piw typu radler, w tym nowego smaku – Okocim Radler Truskawka z kwiatem lipy. Nowy spot to kolejna odsłona platformy komunikacyjnej pt. „Tu się warzy z zasadami”.

Kreacja nowego spotu wykorzystuje motyw okocimskiego festiwalu, na którym piwowarzy, na dziedzińcu Browaru Okocim, wspólnie z uczestnikami celebrują nadejście lata. Bohaterem filmu jest Mariusz Karaś, piwowar z Okocimia, związany z browarem od 24 lat. Podczas festiwalu najważniejsze są radlery i ich smak – uczestnicy próbują wszystkich wariantów, mówiąc o swoich odczuciach i orzeźwiającym, piwnym i owocowym charakterze tych piw.

Jak mówi Mariusz Karaś, “Sercem radlera jest piwo – nasze Jasne Okocimskie”. Zaś jego sekretem złota proporcja piwa oraz lemoniady z owoców. I to właśnie ona zapewniła marce uznanie konsumentów, a także złote medale na jednym z największych festiwali piwnych w Polsce, Chmielakach Krasnostawskich.

Strategię i kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Upside. Produkcją spotów zajął się dom produkcyjny Highnoon.pl, za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Initiative.CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?

STRONA ZAWIERA INFORMACJE O ALKOHOLU I JEST DOZWOLONA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.