A co Ty zrobisz dla orzeźwienia?

Fresco – marka numer dwa na polskim rynku wina – odkręca lato swoją największą kampanią w historii. W tym sezonie proponuje nowe podejście do orzeźwienia – owocowe Fresco Frizzante w małych odkręcanych butelkach 250 ml. Równie kreatywne wyzwanie rzuca konsumentom – sześcioosobowa ekipa może wygrać tygodniową imprezę nad basenem we włoskiej Willi Fresco.

Zapowiada się jeden z najbardziej zwariowanych konkursów konsumenckich lata. Wystartował 4 czerwca. Zasada jest prosta. Aby wziąć udział, należy wykonać zdjęcie, na którym pokazujemy, co zrobimy dla orzeźwienia. \Do wygrania jest tygodniowy pobyt nad basenem we Włoszech dla sześciu osób.  W ramach nagród pocieszenia – o tydzień do wygrania m.in. 10 modnych basenowych flamingów i jednorożców.

Konkurs towarzyszy premierze dwóch nowych smaków Fresco Frizzante: Fresco Frizzante Fragola i Fresco Frizzante Mango & Pesca oraz małych poręcznych pojemności Fresco Frizzante 250 ml dla wszystkich pięciu wariantów. Nowe Fresco Frizzante są jeszcze lżejsze i orzeźwiające. Idealne na niezobowiązujące spotkania z przyjaciółmi, pikniki, grille, popołudnia spędzane w ogrodzie… – jako aperitif lub dodatek do deserów.

Inspirujemy do poszukiwania orzeźwienia w nowym wydaniu. Nasza nowość to świetna alternatywa dla piwa, dlatego ogłaszając konkurs dla konsumentów też liczymy na kreatywne podejście do tematu orzeźwienia. Spodziewamy się zaciętej walki na szalone pomysły w stylu FRESCO. Fresco Frizzante jest lekkie, zachowuje elegancję wina, rozszerza wachlarz okazji do konsumpcji wina i przełamuje bariery cenowe. To nowy gracz na rynku orzeźwienia, o którym będzie głośno także dzięki naszemu orzeźwiającemu pomysłowi na konkurs dla konsumentów – mówi Zuzanna Amarante, Senior Brand Manager AMBRA S.A.

Akcję wspiera kampania promocyjna w Internecie i mediach tradycyjnych. Jej główną osią jest letni spot, który będzie emitowany do połowy sierpnia w Internecie. Za spot i kampanię w sieci, w tym zakup mediów, odpowiada agencja Los Majores. Za obsługę PR, zarówno konkursu jak i marki Fresco Frizzante oraz influencer marketing odpowiada Kuźnia PR.