Nowe propozycje w eleganckich butelkach

„Święcicki Zdrój” rozwija swoją ofertę i proponuje wody w dwóch wersjach – gazowanej i niegazowanej. Ekskluzywne opakowanie jest dopełnieniem jakości i walorów smakowych wody. Elegancka, smukła butelka przywodzi na myśl diamentową biżuterię. Woda idealnie wpasowuje się w eleganckie wnętrza zarówno restauracji, jak i sali konferencyjnych.

Picie wody gazowanej może pomóc w leczeniu nadkwasoty żołądka, w zaburzeniach funkcjonowania jelit oraz w infekcjach dróg moczowych. Woda gazowana polecana jest również sportowcom, ponieważ może szybciej się wchłaniać i zapewnić dobre samopoczucie. Ponadto może pomóc w oczyszczeniu organizmu z toksyn nagromadzonych w czasie intensywnego wysiłku. Nie zawiera kalorii, więc jest bezpieczna dla odchudzających się i dbających o linię. Sam dwutlenek węgla zawarty w wodzie gazowanej może pomagać we wchłanianiu wapnia i magnezu.

Woda niegazowana „Święcicki Zdrój” może działać korzystnie na układ pokarmowy, gospodarkę kwasowo-zasadową oraz wodno-elektrolitową organizmu. Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie większości układów  w naszym organizmie. Jest również odpowiednia dla diety ubogiej w sód.  Niska zawartość sodu może być korzystna dla osób ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. Naturalna woda źródlana w wersji niegazowanej, poddana procesom napowietrzania i filtracji. Jej krystaliczna czystość, delikatny smak i doskonała jakość sprawiają, że konsumenci sięgają po nią chętnie w każdej sytuacji.

Wody w wersji gazowanej i niegazowanej są dostępne w formacie 1,5 l oraz małej, poręcznej butelce 0,5 l.