Orzeźwiająca strona Bourbona

Jim Beam przedstawia nową odsłonę drinków na bazie wariantów Jima: White, Red Stag, Honey, Apple, połączonych z prostymi dodatkami. Fred Noe z siódmego pokolenia master destylerów Jim Beama, zawsze mówi: Pij, jak Ci smakuje. Jim Beam dodaje do tego jeszcze: i nie zapomnij o dobrym jedzeniu!

Twarzą kampanii „Orzeźwiająca strona Bourbona” został Grzegorz Łapanowski, który twierdzi, że „żyje by jeść, gotuje, by żyć”.  To właśnie on pokaże jak łączyć dania z Jim Beamem, a dokładniej –  co „wrzucić” na grilla, by uzyskać doskonały duet smaków. Marka już niedługo zaprezentuje rezultaty tej współpracy, a tymczasem… zaprasza na fan page Jim Beam Polska na Facebooku.

– Chcemy pokazać konsumentom jak łatwo łączyć jedzenie z Bourbon whiskey. Cieszę się, że do współpracy z marką Jim Beam udało nam się pozyskać jednego z najbardziej utalentowanych szefów kuchni – Grzegorza Łapanowskiego. Kampania już wystartowała, a kolejne wydarzenia tuż po rozpoczęciu lata – mówi Edyta Sadowska, senior brand manager Jim Beam w Stock Polska.

Jim Beam Team liczą na ocenę konsumentów, dlatego będą monitorować sieć w poszukiwaniu hashtaga #orzezwiającastronaburbona. Za zakup mediów odpowiada agencja Rebelia Media.CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?

STRONA ZAWIERA INFORMACJE O ALKOHOLU I JEST DOZWOLONA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.