Żubrówka Czarna i nowe warianty leżakowane w beczkach

Żubrówka Czarna, polska marka wódki segmentu super premium, przygotowała dla konsumentów nie lada niespodziankę. Z końcem czerwca marka zaprezentuje dwa zupełnie nowe warianty swojej pszenicznej wódki – Żubrówkę Czarną Leżakowaną w beczkach z dębu i Żubrówkę Czarną Leżakowaną w beczkach z jesionu – rozwijając nową kategorię wódek leżakowanych.

Żubrówka Czarna Leżakowana czerpie wprost z natury. Jej niepowtarzalny smak to czysta harmonia wody ze źródeł Puszczy Białowieskiej, doskonałego polskiego spirytusu pszenicznego i unikalnego procesu filtracji węglem drzewnym dębowym. Jednak ostateczny charakter nadaje jej proces leżakowania w beczkach z najbardziej szlachetnych gatunków polskich drzew, które oddają alkoholowi swój niepowtarzalny aromat.

– Żubrówka Czarna od momentu wejścia na rynek w marcu 2016r. spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem konsumentów wódek z tzw. „górnej półki”, dzięki czemu jej sprzedaż ciągle rośnie. Kolejnym naturalnym krokiem w rozwoju marki są innowacje produktowe – mówi Maciej Kwaśniewski, Senior Brand Manager Żubrówki. Takim właśnie unikalnym konceptem są dwa nowe warianty Żubrówki Czarnej Leżakowanej w beczkach. Bazujące na naszej doskonałej wódce pszenicznej, której niezwykła łagodność uzyskiwana jest w procesie filtracji węglem drzewnym dębowym, nowe warianty swój ostateczny charakter kształtują poprzez proces leżakowania w beczkach z drewna dębowego i jesionowego. Wierzymy, że nasza innowacyjna propozycja spotka się uznaniem konsumentów poszukujących alkoholi o najwyższej jakości i wyjątkowym profilu smakowym.

Żubrówka Czarna Leżakowana to wyjątkowa propozycja dla prawdziwych koneserów – doskonała, pszeniczna wódka najwyższej jakości o 40% zawartości alkoholu, leżakowana w beczkach stworzonych z drewna szlachetnych, polskich drzew – dębu i jesionu. Dwa nowe warianty charakteryzują się przezroczystą, lekko słomkową barwą i przyjemnym acz wyrazistym zapachem. Żubrówka Czarna Leżakowana nadaje się do picia w shotach, dzięki którym można delektować się głębokim, wytrawnym smakiem.

Wprowadzona na rynek w 2016 roku Żubrówka Czarna z miejsca stała się hitem w mocno konkurencyjnym segmencie najbardziej luksusowych wódek super premium. Zanotowała rewelacyjne wyniki sprzedażowe, które pozwoliły jej równać się z dominującymi w tej części rynku zagranicznymi markami. Miarą sukcesu Żubrówki Czarnej jest także entuzjastyczny odzew konsumentów, którzy z uznaniem wypowiadają się o tej odsłonie legendarnej marki.

Wprowadzenie do sprzedaży Żubrówki Czarnej Leżakowanej w beczkach z dębu i Żubrówki Czarnej Leżakowanej w beczkach z jesionu wspierane będzie materiałami POS, specjalnymi ekspozycjami w sklepach, a także działaniami PR i w kanałach prasy handlowej i mediów społecznościowych. Dwa nowe warianty Żubrówki Czarnej dostępne na sklepowych półkach w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego będą od końca czerwca w butelkach o pojemności 700ml. Rekomendowana cena nowości to 49,99 zł.CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?

STRONA ZAWIERA INFORMACJE O ALKOHOLU I JEST DOZWOLONA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.