To nie jest zwykła woda – nowa kampania marki Arctic+

Czy zwykła woda może być ciekawa? Nie. Zwykła woda to zwykła nuda. Ale… Arctic+ to nie jest zwykła woda. Jest woda i niezwykła woda.

Nowa kampania TV marki Arctic+ zaskakuje widza, niespotykanym spotach promujących wodę, błyskotliwym humorem, ciekawym konceptem i dynamiczną formą. Reklama w sposób niepozostawiający żadnych wątpliwości dowodzi, że często to, co reprezentuje tę samą kategorię, bywa skrajnie różne. W końcu są samochody i samochody, wakacje i wakacje, a także… wody i wody. Kampania z pewnością nie znudzi odbiorcy, będzie miała bowiem kilka równie ciekawych odsłon.

Bohaterem jednego ze spotów Arctic+ jest kot. Ale…  to nie jest zwykły kotek, tak jak Arctic+ nie jest zwykłą wodą. Dlaczego? Ponieważ poza orzeźwieniem zapewnia konsumentowi to, czego w danym momencie potrzebuje. Linia Arctic+ Elements to specjalistyczne napoje do zadań specjalnych. Wariant RELAX z biotyną pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, ENERGY z niacyną i kofeiną – przyczynia się utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, BEAUTY z cynkiem – pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie, IMMUNITY z kompleksem witamin z grupy B – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, a FOCUS z magnezem – przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Arctic+ to także linia Fizzy – naturalnych napojów na bazie wody gazowanej i aromatów, pochodzących z owoców, bez cukru, substancji słodzących, konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. W portfolio dostępne są cztery orzeźwiające smaki: Marakuja i Jagoda, Czerwona Pomarańcza i Ogórek,  Brzoskwinia i Truskawka, Wiśnia i Limonka.

Ofertę Arctic+,  w promowanej w kampanii pojemności 0,75, uzupełniają  napoje izotoniczne Isosprint wzbogacone kompleksem witamin i naturalna woda mineralna Arctic+ Sport.

Kampania jest emitowana w największych stacjach TV takich jak TVN, TVP, Polsat oraz na kanałach tematycznych i w serwisie You Tube.