Nagrody dla Stock Polska

Przedstawiciele Stock Polska – dystrybutor Jim Beama, odebrali w Barcelonie nagrodę od Fred’a Noe, a w Warszawie  Jim Beama Black Extra Aged – okrzyknięto „Przebojem FMCG 2018” magazynu Życie Handlowe.

Raz w roku Beam Suntory podczas międzynarodowej konferencji (Beam Suntory International Conference Barcelona) ogłasza osiągnięcia poszczególnych rynków. W tym roku Przedstawiciele Stock Polska – dystrybutor Jim Beam – w dniach 11 -13 czerwca br. w Barcelonie z rąk Freda Noe (prawnuka twórcy Jim Beama, który jest przedstawicielem siódmego pokolenia rodziny i Master Distillerem) odebrali prestiżową nagrodę <Make History>. Nagroda Freda Noe przyznawana jest zespołowi, który w danym roku diametralnie zmienił pozycję rynkową oraz postrzeganie marki Jim Beam, dzięki czemu: przyczynił się do jej dynamicznego rozwoju i wykreował nowe standardy na kolejne lata. To nagroda dla wszystkich twórców historii, o których z przyjemnością i dumą chciałby opowiedzieć sam Fred Noe.

Dzięki ciężkiej pracy pracowników Stock Polska, poprawie dystrybucji i doskonałej widoczności oraz promocji produktów w sklepach, Polska osiągnęła ponad 30% wzrostu sprzedaży Jim Beama, w czasie kiedy cały rynek whisky wzrósł o 15%, zwiększając udziały Jim Beam do 9,5% w grudniu 2017.

Z kolei w Warszawie podczas uroczystej gali – „Przebój FMCG 2018”, która odbyła się w Villi Foksal  – Jim Beam Black Extra Aged, został uznany za najlepszy produkt w kategorii „Whisky, koniaki, brandy, rum”. Jim Beam drugi rok z rzędu wygrał w swojej kategorii. W roku ubiegłym te samą nagrodę otrzymał Jim Beam White. . Oceniano m.in.: dostępność, innowacyjność, adekwatność ceny do jakości, wsparcie sprzedaży, oraz potencjał handlowy.CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?

STRONA ZAWIERA INFORMACJE O ALKOHOLU I JEST DOZWOLONA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.