La Polle Camembert z sosem żurawinowym

Preferencje Polaków względem dań z grilla coraz szybciej ulegają zmianie – chętniej eksperymentują i szukają nowych rozwiązań kulinarnych.

Odpowiedzią MLEKOVITY na trendy rynkowe i rosnące oczekiwania konsumentów związane z poszukiwaniem nowych form przygotowania potraw grillowanych w okresie wiosenno-letnim jest ser pleśniowy La Polle Camembert na grill bez GMO, teraz dostępny w nowym wariancie – z gotowym sosem żurawinowym.

Dwa sery Camembert po 100 g każdy zamknięte w jednym wygodnym i praktycznym opakowaniu to porcja optymalna do grillowania – oryginalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają ciekawych połączeń smakowych i niebanalnych pomysłów na potrawy z grilla. Idealnie sprawdzą się także na grillach elektrycznych lub patelniach grillowych. Dla wygody użytkowania oferowane z gotowym sosem żurawinowym, dołączonym do opakowania.

La Polle Camembert to klasyka w kategorii serów pleśniowych. Charakteryzuje się oryginalnym, wyrazistym, a jednocześnie delikatnym smakiem. Dzięki unikalnej recepturze pokryty jest aksamitną skórką ze szlachetnego gatunku pleśni oraz wyróżnia się rozpływającym się w ustach kremowym wnętrzem. Wyjątkowe walory smakowo-zapachowe sprawiają, że La Polle Camembert ma szerokie zastosowanie kulinarne, w tym jest idealny do grillowania.