Za dobre, by wybrać!

Nowa kampania wspiera wprowadzenie na rynek dwóch  smaków Mirindy – mandarynki oraz o smaku czerwonej pomarańczy. Konsumenci delektując się soczystym smakiem Czerwonej Pomarańczy oraz pysznym smakiem Mandarynki mogą się przenieść w stan cytrusowej rzeczywistości.

Kampania wystartowała na początku czerwca br. i obejmuje spoty telewizyjne, kampanie VOD, działania w social mediach oraz promocję w punktach sprzedaży. W zakręconym spocie TV Mirindy występuje niecodzienny dwugłowy sprzedawca. Tym razem przenosi swój biznes na gorącą plażę. Dołącza do niego niezwykły pies, który zna kilka nowych trików, którymi popisuje się w zależności od wybranego smaku Mirindy.

W social mediach – naa profilu Mirinda Polska na Facebooku dostępne są specjalne filtry które będą zmieniać twarz lub otoczenie użytkownika oraz wprowadzać elementy AR do tworzonych przez niego zdjęć czy wideo. Do współpracy zaangażowani zostali również tzw. muserzy, czyli influencerzy z popularnej wśród nastolatków platformy Musical.ly.

Za działania ATL, w tym spot TV, odpowiada agencja BBDO Warszawa. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy OMD Media Direction, a kreację digitalową przygotowała firma Deloitte Digital.