CLIC – Napój funkcyjny

Od kiedy napoje energetyczne i izotoniczne pojawiły się na rynku konsumenci są świadomi, że napój czy woda, nie muszą służyć jedynie zaspokajaniu pragnienia, ale mogą nieść ze sobą również dodatkową wartość.

CLIC w sposób jasny definiuje i określa swój cel. To przede wszystkim napój funkcyjny, którego działanie dedykowane jest konkretnemu zapotrzebowaniu organizmu. Nie mieszcząc się  w żadnej z dostępnych kategorii, a już na pewno nie w kategorii zwykłych napojów, CLIC wprowadza nową klasyfikację i podział w świecie napojów.

CLIC to produkt innowacyjny, który otwiera nową kategorię – napojów funkcyjnych. Napój odpowiada na indywidualne potrzeby, zaspokajane przez konkretne funkcje znajdujących się w nim składników. Każdy z produktów posiada inny wyróżnik, tj. CLIC VITALITY poprawia odporność, CALORIE BURN wspomaga redukcję, a ACTIVE sprawdza się doskonale w momencie zwiększonego wysiłku fizycznego i umysłowego.

Produkt jest nastawiony na innowacje, dlatego już teraz trwają pracę nad rozwojem nowych linii produktowych z dodatkiem składników funkcyjnych. Odświeżona została także linia opakowań – nowoczesna, wyrazista butelka podkreśla indywidualny charakter marki.