Komodo – napoje energetyzujące smakowe

Komodo Energy Drink to dawka pozytywnej energii od firmy KED, która zaspokoi potrzeby każdego. To doskonały wybór dla miłośników aktywnego trybu życia. Błyskawicznie poprawia koncentrację i wytrzymałość, a dzięki wysokiej zawartości witamin przyspiesza proces usuwania toksyn z organizmu.

Jednym z ważniejszych składników Komodo Energy Drink jest kofeina, która poprawia koncentrację a także eliminuje senność i zmęczenie. Tauryna – zwiększa wytrzymałość organizmu i wpływa na poprawę pracy mózgu, a zawarte w produktach witaminy B6 i B12 wzmacniają koncentrację i odporność organizmu.

Pierwsze napoje energetyzujące smakowe KOMODO zostały wprowadzone na rynek pod koniec 2016 roku – jako rozwinięcie oferty produkowanych klasycznych napojów energetycznych. Aktualnie linia produktowa liczy kilka cenionych przez konsumentów smaków. Pod koniec 2017 roku zostały wprowadzone dwa nowe smaki Energy Drink: Cactus – z rośliny, która nawet w największym słońcu pozostaje soczysta oraz Pina Colada – niepowtarzalny, orzeźwiający karaibski smak. Pina Colada to połączenie smaku jasnego rumu, śmietanki kokosowej i soku ananasowego w jednym. W portfolio marki, oprócz Energy Drink Cactus i Energy Drink Pina Colada, znajdują się m.in. smaki takie jak: mango marakuja, dzika poziomka, różowy grejpfrut, czarna porzeczka, mroźne mohito i soczysty arbuz

Detaliczna cena produktu od 1,79 zł do 2,19 zł