SUPER Kisiele w pięciu smakach!

Marka WINIARY wprowadza nowość do swojego portfolio – SUPER Kisiele w pięciu smakach, każdy z innym wyjątkowym dodatkiem. Intensywnie owocowy smak i dodatki, takie jak duże kawałki żurawiny, całe jagody goji, nasiona babki płesznik, owoce czarnego bzu i siemię lniane, które są cenione ze względu na swoje właściwości, to przepis na słodką przyjemność bez wyrzutów sumienia na każdą porę dnia. Są łatwe i szybkie w przygotowaniu – wystarczy wsypać zawartość opakowania do kubka z zagotowaną wodą, zamieszać i gotowe!

W ciągu dnia często nachodzi ochota na słodką przekąskę. W takich sytuacjach idealnie sprawdzi się NOWOŚĆ od marki WINIARY – Super Kisiele z super dodatkami w  5 zaskakujących wariantach: WINIARY Super Kisiel o smaku jabłkowym z jagodami goji, WINIARY Super Kisiel o smaku wiśniowym z owocami żurawiny, WINIARY Super Kisiel o smaku truskawkowym z nasionami babki płesznik, WINIARY Super Kisiel o smaku owoców leśnych z owocami czarnego bzu, WINIARY Super Kisiel o smaku cytrynowym z siemieniem lnianym. Dodatkowo nowość od WINIARY nie zawiera sztucznych barwników i słodzona jest tylko cukrem trzcinowym.

W ofercie marki znajdują się:

  • Super Kisiel z nasionami babki płesznik Smak truskawki WINIARY – kisiel o intensywnie truskawkowym smaku i nasiona babki płesznik – połączenie nieoczywiste, ale smakuje wprost wybornie! Nasiona babki płesznik warto włączyć do swojej diety, są polecane przez wielu dietetyków.
  • Super Kisiel z jagodami goji Smak jabłka WINIARY – chyba nie ma kisielu, który miałby aż tak wysoką zawartość owoców – 14,8% składników to całe jagody goji, które pysznie komponują się ze smakiem jabłka. Ot ciekawostka – w medycynie chińskiej goji wykorzystywane jest od ponad dwóch tysięcy lat!
  • Super Kisiel z owocami żurawiny Smak wiśni WINIARY – kisiel o smaku wiśni z żurawiną to propozycja dla osób, które lubią łączyć słodko-kwaśne smaki owoców i duże kawałki owoców. Pyszności!
  • Super Kisiel z owocami czarnego bzu Smak owoców leśnych WINIARY – właściwości czarnego bzu są znane i wykorzystywane od wieków. Połączenie jego owoców z kisielem o smaku owoców leśnych to przepyszna propozycja dla wielbicieli jagód.
  • Super Kisiel z siemieniem lnianym Smak cytryny WINIARY – wielbicieli cytrynowego smaku na pewno ucieszy kisiel o tym smaku z dodatkiem siemienia lnianego, który nazywany jest przez dietetyków „polską chia”. Nie dość, że dodatek super, to jego zawartość również zachwyca – aż 14,9%!