W moim tempie – Salatino rusza z nową kampanią reklamową

Marka Salatino po raz pierwszy w historii rusza z szeroką kampanią promocyjną pod hasłem „W moim tempie”. W ramach działań powstał m.in. spot, który w przewrotny, humorystyczny sposób pokazuje, że sałatki Salatino to doskonałe rozwiązanie na zdrową przekąskę do pracy.

Kampania ma na celu dotarcie do aktywnych kobiet 20+ w różnych dziedzinach życia, które pragną prowadzić zdrowy, zrównoważony styl życia, ponieważ chcą czuć się dobrze same ze sobą, a nie dlatego, że odczuwają presję bycia „idealnymi”. Będąc aktywnymi, realizując swoje pasje oraz cele zawodowe, a przy tym dbając o relacje z najbliższymi, nie zawsze mamy czas na przygotowanie zdrowych, zbilansowanych posiłków. Produkty Salatino to zatem doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą jeść wartościowe posiłki, ale jednocześnie nie chcą rezygnować ze swoich codziennych zajęć i przyjemności.

– Gotowe i jednocześnie zdrowe przekąski są jedną z kategorii o największym potencjale rozwoju, ponieważ idealnie wpisują się w styl życia młodych, zabieganych konsumentów. Oferta Salatino to odpowiedź na ich potrzeby, dlatego naszym celem, poprzez najnowszą kampanię, jest zbudowanie atrakcyjnego i nowoczesnego wizerunku marki. Z tego względu wykorzystujemy humor, a także sięgamy po różnorodne narzędzia marketingowe, by być bliżej aktywnych i młodych konsumentów potrzebujących pełnowartościowej i estetycznie zapakowanej przekąski – mówi Wojciech Szejna, dyrektor ds. rozwoju i marketingu Grupy GRAAL.

Bohaterami spotu są młodzi ludzie, którzy poszukują różnych smaków, wpisujących się w ich gusta i preferencje. Marka Salatino, chcąc dotrzeć do nich z przekazem, wykorzystuje humorystyczną formę spotu, bawi się konwencją i pokazuje, że najważniejsza jest umiejętność zachowania dystansu do siebie i świata – dzięki temu możemy czerpać radość z życia i zachować równowagę. Nowa kampania pokazuje także, że sałatki Salatino to doskonałe rozwiązanie na wartościową przekąskę do pracy, dzięki której młodzi ludzie nie muszą spędzać długich godzin w kuchni, jeśli chcą odżywiać się zdrowo. Mogą żyć we własnym tempie, realizując swoje cele i pasje.

Kampania obejmuje 30 i 15-sekundowy spot, który będzie emitowany w telewizji (programy kobiece i lifestylowe) oraz Internecie, działania reklamowe w prasie i digitalu oraz w social mediach, a także wsparcie public relations. Za kreację kampanii oraz realizację spotu odpowiada studio filmowe KLN, a aktywności PR koordynuje agencja Hill+Knowlton Strategies.

Oferta sałatek Salatino obejmuje wiele różnorodnych smaków, w których skład wchodzą głównie ryby oraz superfoods. Produkty pozbawione są konserwantów, wzmacniaczy smaku oraz sztucznych barwników, dzięki czemu sprawdzą się idealnie w roli zbilansowanej przekąski.