Kampania „Bliski sąsiad na wyciągnięcie ręki” Pasażu Tesco z nagrodą!

Centra Handlowe Pasaż Tesco po raz trzeci znalazły się w gronie zwycięzców prestiżowego konkursu International Business Awards – Stevie Awards 2018, a po raz drugi zdobyły brązową statuetkę w kategorii „Marketing Campaign of the Year – Retail”.

Kampania kreatywna „Bliski sąsiad na wyciągnięcie ręki” oraz jej hasło nawiązywało do strategii marki, która zakłada, że centra handlowe Pasaż Tesco są zawsze blisko swoich klientów – zarówno ze względu na lokalizację, jaki i kompleksową ofertę zakupową. Udział w kampanii wzięły 3 zaproszone do współpracy gwiazdy, które doradzały klientom Pasaży w trzech różnych obszarach.

Małgorzata Rozenek-Majdan podpowiadała jak łatwo i ładnie urządzić dom, Paulina Krupińska pełniła rolę ekspertki w dziedzinie mody i urody, a Mateusz Gessler oprócz porad kulinarnych doradzał jak miło spędzić wolny czas w gronie przyjaciół. Porady gwiazd były publikowane na stronie internetowej www.pasaztesco.pl, Instagramie @pasażtesco oraz w książce, która była dostępna wyłącznie dla klientów sieci.

W tym roku nagrody International Business Awards przyznano po raz piętnasty. Do konkursu zgłoszono ponad 10 tys. projektów z blisko 60 państw. Uroczyste przyznanie nagród odbędzie się 20 października 2018 r.

– Mamy duże powody do dumy, ponieważ zrealizowana przez nas kampania kolejny raz na przestrzeni dwóch lat została nagrodzona przez ekspertów w dziedzinie komunikacji marketingowej. Zdobycie nagrody takiej jak Stevie Awards, nazywanej Oscarem Światu Biznesu potwierdza, że nasze działania i praca nad dopasowywaniem strategii do oczekiwań naszych klientów idą w słusznym kierunku – mówi Łukasz Kędzior, Marketing Manager w Dziale Zarządzania Pasażami Handlowymi.

Nagrodzony projekt powstał we współpracy z agencją Garden of Words, która odpowiadała za kreację kampanii oraz współpracę z gwiazdami, które wzięły w niej udział. Za zakup mediów odpowiadał dom mediowy MEDIACOM.