Bohaterzy w domu i pracy!

W sierpniu nadszedł czas na bohaterów Hochland Polska. Nieprzypadkowo w trakcie trwania wakacji przygotowano wyjątkowe spotkanie dla najmłodszych. W wydarzeniu pod hasłem „Hochland Kids at Work” wzięło udział niemal 200 dzieci z rodzin pracowników Hochland Polska!  Ideą spotkania było pokazanie dzieciom miejsc pracy swoich rodziców oraz dziadków, a przy okazji wspólna zabawa w miłej atmosferze.

Każdy pracownik Hochland Polska mógł zostać bohaterem. Wystarczyło zabrać swoją pociechę do jednego z dwóch zakładów Hochland Polska. Pierwsze spotkanie odbył się 21 sierpnia w Węgrowie, a następnego dnia w Kaźmierzu. Szczegóły wyjątkowego spotkania ogłoszono wcześniej na plakatach, które zostały zawieszone w obu zakładach. Przyjazd musiał być koniecznie zgłoszony, aby każdy z uczestników czuł się komfortowo i bezpiecznie. Na bazie zgłoszeń przygotowano podział na grupy, szczegółowy scenariusz dnia oraz plan atrakcji. W agendzie zaplanowano m.in.: spotkanie z Prezesem Hochland Polska,  kreatywne warsztaty z Działem Marketingu, wizytę na produkcji, zwiedzanie biurowca oraz degustację pysznych serów Hochland podanych w wyjątkowy i apetyczny sposób. Na koniec każdy mały i wyjątkowy gość otrzymał prawdziwy medal oraz zestaw małego serowara!

– Hochland Kids at Work – to było smakowite i pełne niespodzianek spotkanie. Dzieci były zachwycone miejscem, w którym pracują ich rodzice, a oni dzięki temu zostali prawdziwymi BOHATERAMI! – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services w Hochland Polska.