Nagroda dla marki Łomża – Chmielaki Krasnostawskie 2018

Łomża Jasne czyli flagowy produkt z portfolio marki Łomża otrzymał pierwsze miejsce podczas konsumenckiego konkursu Chmielaki Krasnostawskie – 48 ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów.

Chmielaki Krasnostawskie to najstarszy i największy festiwal piwny w Polsce, gdzie nagrody przyznawane są na podstawie głosów konsumentów. Organizatorzy uwzględniają w kategoriach najnowsze światowe trendy piwne i realia rynkowe.

Odznaczony produkt – Łomża Jasne to piwo dolnej fermentacji od lat warzone w łomżyńskim browarze. Jego receptura opiera się na użyciu trzech starannie dobranych składników: wody, słodu i chmielu. To produkt, który trafia do konsumentów w wielu miejscach w Polsce i na świecie.

Łomża Jasne jest propozycją dla osób ceniących sobie najwyższą jakość produktów, którzy bardzo świadomie dokonują swoich wyborów. Żyją w zgodzie ze sobą i kierują się własną drogą. Dla marki to argument za tym by tworzyć doskonałe piwo bez żadnych kompromisów, które zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów.