Coca Cola postawiła na nagrody w formie przeżyć

Skok ze spadochronem, jazda Ferrari, lot balonem czy Flyboard to oferowane przez firmę Wyjątkowy Prezent atrakcje, które jako „epickie przygody” stały się nagrodami letniej kampanii promocyjnej Coca-Coli. Kampania #Wowmomenty potrwa do końca października br., wspierają ją ogólnopolskie działania reklamowe.

Niezwykłe doświadczenia i modne, firmowe gadżety to główne nagrody letniej promocji, obejmującej napoje Coca-Cola, Fanta i Sprite. W odbieraniu nagród rzeczowych i losowaniu #wowmomentów biorą udział uczestnicy akcji, którzy poprzez serwis www lub aplikację mobilną zarejestrują kody znajdujące się pod nakrętkami i zawleczkami napojów. Wygrane w formie przeżyć można realizować do końca lata 2019, ich charakter nawiązuje do aktywności najczęściej podejmowanych w czasie wakacji. Organizatorem wykonawczym akcji jest Agencja Reklamowa Fortis.

– Lato jest porą roku, w której zarówno aura, jak i większa ilość wolnego czasu pozwalają doświadczać rzeczy, na które kiedy indziej nie ma możliwości lub trudniej się zdecydować. To dlatego w tym okresie dużym powodzeniem cieszą się przeżycia typu skok ze spadochronem, które są coraz częściej wykorzystywane jako forma niematerialnej nagrody w organizowanych przez marki loteriach i konkursach. Cieszymy się, że dzięki Coca-Coli nasze atrakcje staną się epicką przygodą dla kolejnych osób – mówi Mariusz Krawczyński, Kierownik ds. marketingu w firmie Wyjątkowy Prezent.

Wyjątkowy Prezent jest pierwszą firmą dostarczającą prezenty w formie przeżyć i liderem tej branży w Polsce. Znajdujące się w jego ofercie atrakcje, na czele ze sztandarową „Kolacją w ciemności” adresowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz korporacji. Ideą firmy jest zmiana kultury obdarowywania się i zachęcanie Polaków to tego, by zamiast prezentów rzeczowych wręczali sobie niezwykłe przeżycia.