TIGER w (komputerowej) grze!

Oryginalne produkty to domena TIGERa. Dwie limitowane nowości TIGER wykorzystują super popularne trendy: GAMING oraz nostalgię za latami 90-tymi. Pokocha je każdy miłośnik gier komputerowych, nowych technologii i kultowego designu.

Rynek gier komputerowych rozwija się bardzo dynamicznie – obecnie w Polsce jest już kilka milionów tak zwanych graczy. Z myślą o graczach, ale i każdym, kto z rozrzewnieniem wspomina swój pierwszy komputer, TIGER stworzył dwa limitowane produkty w wyjątkowych smakach i super modnych opakowaniach:

TIGER Blue Screen o smaku jabłko – kiwi to puszka pełna komputerowych żartów. Nie przejdzie obok niego obojętnie nikt, kto korzystał z pierwszych systemów operacyjnych Windows. Zasmakuje natomiast każdemu, kto ceni orzeźwiające, letnie połączenia smakowe. A dlaczego jabłko? Można odpowiedzieć sobie samemu.

Tiger Pixel to z kolei napój mandarynkowo – ananasowy. Pikselowa grafika w stylu retro, nawiązująca do świata pierwszych gier komputerowych to ukłon w stronę tych, którzy dziś wspominają je z sentymentem. Cytrusowy smak jest nie mniej wybuchowy niż opakowanie.

TIGER jako pierwsza marka napojów energetycznych zdecydowała się na wykorzystanie tak popularnych obecnie motywów. Połączenie unikalnych opakowań i atrakcyjnych kombinacji smakowych to rozwiązanie zaprogramowane na wygraną!

TIGER Energy Drink to napój funkcjonalny, który budzi w Tobie siłę Tygrysa. Dzięki wysokiej zawartości kofeiny, tauryny i witamin z grupy B, TIGER Energy Drink pomaga osiągać więcej i zwyciężać w pracy, sporcie i w trakcie zabawy. Warto spróbować wariantów TIGER Mental z żeń-szeniem na koncentrację oraz TIGER Restart z elektrolitami i witaminą C, które obudzą dzień po szalonej imprezie, a także TIGER Fighter dla sportowców, TIGER Speed poprawiający refleks niezbędny za kierownicą.