Aromatyczne Duety Słodka Chwila Dr. Oetkera

W okresie jesiennym Konsumenci bardzo chętnie sięgają po jednoporcjowe desery na ciepło – Słodka Chwila Dr. Oetkera – kisiele,  budynie, kaszki i ryże.

W tym roku Dr. Oetker – lider w segmencie deserów instant* – wzbogaca linię Słodka Chwila o nowe Aromatyczne Duety w dwóch kompozycjach smakowych:  malina z miodem oraz pieczone jabłko z cynamonem. Aromatyczne kisiele z kawałkami owoców i witaminą C z pewnością uprzyjemnią wieczory spędzane w domu z książką, czy z ulubionym serialem w telewizji. Niewątpliwą zaletą deserów Słodka Chwila jest łatwość i szybkość ich przyrządzania – wystarczy kubek gorącej wody i łyżeczka do zamieszania. Dzięki temu Aromatyczne Duety sprawdzą się również w pracy jako pyszna przekąska.

Opakowania Aromatycznych Duetów Dr. Oetkera doskonale wyróżnią się na półce sklepowej dzięki ciepłej kolorystyce oraz serduszku, które jasno i emocjonalnie komunikuje smaki kisieli, a tym samym jest spójne z całą linią Duetów. Linia Słodka Chwila Duety będzie intensywnie wspierana w telewizji, Internecie i mediach społecznościowych. Kampania rusza 7 września br. Kampania w telewizji zakłada emisję 15-sekundowych spotów. Emisje reklam będą miały miejsce zarówno w szeroko zasięgowych stacjach (TVN, Polsat), jak i  w stacjach tematycznych.