Kasia Babeczki i… nic do dodania!

Dla wszystkich zabieganych, dla tych, którzy lubią proste i  sprawdzone rozwiązania, oraz dla tych, którzy do tej pory nie odkryli w sobie talentu do pieczenia, marka Kasia przygotowała zupełnie nowy i rewolucyjny produkt – Babeczki Nic do dodania!. Dostępne w dwóch wariantach smakowych – klasycznym i czekoladowym. Babeczki doskonale sprawdzą się podczas wielu różnych okazji.

Kasia Babeczki Nic do dodania! to gotowe ciasto do pieczenia, które nie wymaga wykorzystania żadnych dodatkowych składników. Słodkie, wilgotne, puszyste i oparte na sprawdzonej recepturze, a na dodatek proste w przygotowaniu – takie są babeczki Kasi, które będą gotowe w mniej niż 30 minut. Ciasto w opakowaniu wystarczy ogrzać, następnie wycisnąć do foremek i upiec, by już w kilka chwil delektować się smakiem aż 12 pysznych babeczek – w wersji klasycznej lub czekoladowej.

Kasia Babeczki Nic do dodania! to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą „na szybko” przygotować coś słodkiego, a także wszystkich tych, którzy na co dzień nie zajmują się pieczeniem, a przy tym szukają sposobu na przygotowanie udanego i smacznego wypieku. Są także świetną propozycją dla mam, które w formie kreatywnej zabawy mogą przygotować je wspólnie z najmłodszymi.

– Kasia – Babeczki Nic do dodania! to propozycja stworzona z myślą o grupie konsumentów, którzy wybierają wysokiej jakości produkty, a przy tym szukają sprawdzonych i szybkich rozwiązań w kuchni. To gotowe ciasto do pieczenia, bez dodatku barwników. Co ważne – produkt może być przechowywany także poza lodówką. Babeczki smakują wyśmienicie, podobnie jak inne wypieki, które konsumenci przygotowują z wykorzystaniem doskonale znanej – kostki do pieczenia Kasia – mówi Błażej Błasiak, Junior Brand Manager marki Kasia.

Marka Kasia gości w polskich domach od lat, pomagając konsumentom przygotowywać doskonałe wypieki. W jej portfolio znaleźć możemy dobrze znaną konsumentom kostkę do pieczenia Kasia, kostkę do pieczenia Kasia Maślany Smak oraz 100% roślinną kostkę do pieczenia Kasia bez laktozy.

Sugerowana cena detaliczna produktów: 13,99 zł/500 g