KGH Polska z nową kampanią telewizyjną

Ruszyła kampania telewizyjna promująca napoje z aloesem Qeency Premium ALOE VERA. W ramach kampanii zostanie wyemitowanych ponad 1 360 billboardów sponsorskich.

KGH Polska producent soków owocowych pod marką GREAT i napojów aloesowych pod marką Qeency wystartował z kampanią. Na potrzeby promocji marki Qeency Premium ALOE VERA powstał billboard sponsorski, który widzowie mogą oglądać od 15 sierpnia do 30 września  2018 roku.  Emitowany w telewizji billboard promuje markę Qeency Premium ALOE VERA. Billboard sponsorski emitowany jest przed i po prognozie pogody w wieczornych pasmach, w stacjach ogólnopolskich – TVN 24, Polsat News, TVP Info oraz w regionalnych ośrodkach TVP. W ramach kampanii zostanie wyemitowanych ponad 1 360 billboardów sponsorskich.

Celem kampanii jest poinformowanie potencjalnych klientów o nowych napojach z aloesem Qeency Premium ALOE VERA. Napoje z aloesem Qeency Premium posiadają wysoką zawartość aloesu, aż 43%.  Produkowane są bez konserwantów i barwników, dodatkowo wzbogacone zostały o witaminę C. Napoje Qeency Premium ALOE VERA dostępne są w klasycznej postaci oraz smakowe. Bogata gama 10 smaków to napoje aloesowe z goji, chia, liczi, żurawiną, zielonym jęczmieniem, mate cytrynowa, ananasem, granatem, mango oraz truskawką.

Producent KGH Polska od kilku lat pogłębia wiedzę i doskonali technologię produkcji, aby dostarczyć swoim klientom wysokiej jakości napoje z aloesem. Aloes słynie ze swoich zdrowotnych właściwości, a napoje z aloesem zyskują z roku na rok na swej popularności. Właściwości napojów Qeency Premium ALOE VERA są dobroczynne – łagodzą objawy zmęczenia, nawilżają i regenerują skórę, wspomagają odchudzanie i wzmacniają odporność. Jest to doskonały napój także na problemy trawienne, przynosi ulgę i wspomaga metabolizm. Pomaga także odzyskać siły po wysiłku fizycznym, dlatego świetnie sprawdza się zwłaszcza po siłowni. Napoje aloesowe pozytywnie wpływają na organizm i są świetną alternatywą dla słodkich napojów gazowanych.