Nesquik łączy siły z FC Barcelona!

Wystartowała wielka loteria marki NESQUIK mająca na celu m.in. dbanie o rozwój dzieci i zwiększanie ich potencjału dzięki odpowiedniemu odżywianiu oraz zachęcaniu do aktywnej zabawy. W akcji promocyjnej marka podjęła współprace z klubem FC Barcelona., której celem jest propagowanie sportowego trybu życia wśród dzieci i ich rodziców.

W ramach wspólnych działań marki NESQUIK i FC Barcelona rusza konkurs, trwający od 24.09 do 02.12.2018. Aby wziąć w nim udział wystarczy kupić dowolny rozpuszczalny napój kakaowy NESQUIK, a następnie zarejestrować paragon na stronie www.nesquik.pl. Losowania odbywają się codziennie, a dzięki wykorzystaniu mechanizmu typu instant-win każdy grający od razu dowiaduje się, czy wygrał.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Do wygrania: piłki, torby oraz worki sportowe. Ze wszystkich zgłoszeń zostanie wylosowana także nagroda główna – czyli 4-dniowa wycieczka dla dziecka z rodzicem do Barcelony. W programie przewidziany jest m.in.: trening na Camp Nou i zwiedzanie stadionu, wejściówka na mecz FC Barcelona, zwiedzanie Barcelony, a także wiele innych atrakcji. W losowaniu będę mogły wziąć udział wszystkie prawidłowe zgłoszenia od osób, których dziecko ma 7-12 lat.

Więcej informacji o loterii dostępnych jest na stronie.