Attis – kremowe mydełko w płynie (doypack)

Attis – kremowe mydełko w płynie (nowoczesny doypack 1l) to skuteczny środek myjący, który doskonale nadaje się do codziennego użytku. Odpowiednio dobrane, delikatne składniki są przyjazne dla skóry, nie wysuszają i pozostawiają, ją gładką w dotyku. Dzięki neutralnemu pH, mydło nie wykazuje działania podrażniającego, a zastosowana w składnie gliceryna, posiada właściwości nawilżające i natłuszczające, które wpływają pozytywnie na elastyczność i gładkość skóry.

Opakowania typu doypack z korkiem zapewniają zupełnie nowe funkcje i możliwości. To idealne rozwiązanie dla produktów, których nie zużywamy od razu w całości. Korek zapewnia opcję wielokrotnego otwierania i zamykania opakowania oraz wydobywania danego produktu z opakowania. Opakowania typu doypack są bardzo ekologiczne i ekonomiczne. Pakowanie produktów w tej technologii zapewnia znacznie tańsze możliwości produkcji i duże bezpieczeństwo podczas przechowywania i transportu produktów.  Opakowania typu doypack są ergonomiczne i bardzo lekkie. Technologia doypack pozwala na zgrzewanie uprzednio napełnionych opakowań tak, by zapewnić im całkowitą szczelność.

Doypack, poza zaletami wynikającymi z funkcjonalności opakowań, posiada także specjalną dolną fałdę, która umożliwia stawianie opakowań, a przez to pozwala na odpowiednią ekspozycję pakowanych towarów. Ponadto opakowania zapewniają dużą powierzchnię zadruku oraz wygodę ich użytkowania.

Producent: Gold Drop Sp. z o.o.